20928985192_b310171295_b

Najlepsze leżaki ogrodowe

 

Zakup leżaka ogrodowego nie jest łatwym wyborem. Musimy wziąć pod uwagę najróżniejsze czynniki, zastanowić się, czego będziemy oczekiwać od naszego leżaka. Poza tym, musimy też wiedzieć z jakimi kosztami będzie się ten zakup wiązał. Co więcej, nie bez znaczenia jest też budżet jaki musimy na ten cel przeznaczyć. Dobrze zatem przed zakupem zrobić rozeznanie dotyczące leżaków ogrodowych. Poniższy tekst prezentuje najlepsze leżaki ogrodowe dostępne na rynku i z pewnością okaże się on pomocny przy wyborze najlepszego dla nas leżaka.

Leżakiem, który z pewnością należy wziąć pod uwagę jest leżak „Maio”. To, co jest niewątpliwą zaletą leżaka „Maio”, to przede wszystkim jakość jego wykonania. Leżak jest bowiem wykonany z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu zyskujemy gwarancję tego, że będzie on wytrzymały. Leżak ten wyposażony jest w bardzo wygodne podłokietniki, co sprawia ze korzystanie z niego jest czystą przyjemnością. Dodatkową zaletą leżaka „Maio” jest też to, ze spokojnie możemy go wykorzystać zarówno na balkonie jak i w ogrodzie czy na tarasie. Wszystko dzięki jego unikalnemu designowi. To, co przemawia za leżakiem „Maio” to też jego cena. Leżak ten kosztuje bowiem niecałe trzysta złotych – a dokładniej: 285 zł.

Niewątpliwie dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o leżak do ogrodu jest w tym wypadku leżak „AK 540L”. Leżak AK 540L charakteryzuje się bardzo eleganckim designem. Dodatkową zaletą tego typu leżaka jest jego wysoka odporność na promienie UV. Dzięki temu, zyskujemy gwarancję tego, ze nasz leżak zachowa swój właściwy kolor przez bardzo długi czas. Leżak „AK 540L” posiada też oczywiście regulowane oparcie w skali pięciostopniowej. Niewątpliwym atutem leżaka jest także to, że nie wymaga on montażu – jest od razu gotowy do użytkowania. Co więcej, łatwo go złożyć a po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca. Leżak „AK 540L” jest nieco droższy od swojego poprzednika, aczkolwiek jest to uzasadnione tym, ze z pewnością posiada on dużo bardziej solidną konstrukcję. Cena leżaka „AK 540L” wynosi bowiem dokładnie 399 zł.

8354544670_64e18e3293_z

Dobrym aczkolwiek nieco mniejszym gabarytowo rozwiązaniem, jest leżak „Relax Apollo”. Swoim wyglądem przypomina nieco fotel ale posiada siedmiostopniową regulację oparcia. Leżak „Relax Apollo” wykonany jest ze stali, malowanej proszkowo na kolor antracytowy. Dodatkowym atutem leżaka „Relax Apollo” jest też jego lekkość – leżak waży zaledwie niecałe dziesięć kilogramów. Tego typu leżak idealnie sprawdzi się zarówno na balkonie jak i w ogrodzie. Posiada on też bardzo atrakcyjną cenę – za leżak „Relax Apollo” musimy zapłacić jedynie 449 zł.

Myśląc o leżaku do ogrodu nie można pomijać leżaków które można też z powodzeniem rozstawić na plaży. Świetnym i bardzo niedrogim rozwiązaniem jest w tym wypadku leżak plażowy Sunbeach. To typowy, leżak plażowy, oparty na konstrukcji stalowej, malowanej proszkowo. Dostępny w różnych kolorach, jest idealnym rozwiązaniem zarówno na balkon jak i do ogrodu czy też na plażę. Poza tym – cechuje go bardzo niska cena. Za tego typu leżak zapłacimy jedynie 109 zł. Musimy się jednak liczyć z tym, że nie będzie on tak wytrzymały jak wyżej wymienione leżaki.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*